OSMANLI MEHTERİ
HEMEN ARA
WHATSAPP
Tel - WhatsApp : 0 532 262 68 12
Tel - WhatsApp : 0 532 573 55 72
ankaramehter06@gmail.com

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

OSMANLI MEHTER; 1996 Yılından günümüze mehter ile sosyal faaliyet hizmetleri alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.


" Arkamızda Bizi Eleştiren Değil, Teşekkür Eden Mutlu İnsanlar" Sloganıyla özverili ve kaliteli hizmet veriyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizin memnuniyeti ve bizleri tekrar tercih etmeleri hatta komşularına da tavsiye etmeleri bizim için büyük önem taşımaktadır.


Ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesinde değişik sosyal etkinliklerde gösteri ve konserler verdik. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Hizmetlerimizin içinde;


Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü, İşyeri açılışı, Kutlama, Bayram, Şenlik, Festival, Gelin çıkarma, Pasta çıkarma, Evlilik teklifi, Ramazan akşamları, Konserler, mevlevi gösterisi, ilahi dinletisi, halk oyunları gösterisi, sahne kurulması, ses ve ışık sistemleri ile sunucu hizmetleri yer almaktadır.


Geniş kadro, geniş repertuvar ve profesyonel hizmetimizle etkinliğinizi şölene çevireceğimizden emin olabilirsiniz. Belirlenen gün ve saatte talep edilen yerde hazır olacağımızı, etkinliğinize büyük heyecan ve neşe katacağımızı belirtmek istiyoruz.


Özel davetler üzerine Filistin, Bosna Hersek, Kazakistan, Macaristan, Dubai, Kıbrıs, Amerika, Rusya, Almanya, Hollanda, İsviçre ve Yunanistan gibi ülkelerde gösteri ve konser programları gerçekleştirdik.


Edindiğimiz bilgi birikim ve tecrübe ile milli ve manevi duygularımızın daima zinde tutulmasına, ecdadımıza olan hürmet ve muhabbetimizin baki kalmasına vesile olabilmek amacıyla sunacağımız hizmetlerden derin memnuniyet duyuyoruz.ARA

WHATSAPP